Rodinné focení

Každá rodina je originál…fotím lifestyl fotografie, které zachycují Vaši přirozenost… 

Nejdůležitější je se ale nebát, přijít si se svou rodinou užít společný čas v přírodě, povídat si, špitat si, smát se spolu, to jsou všechno aktivity, při kterých Vás zachytím v daný moment s Vaší láskou a radostí. A rozhodně se nemusíte bát, že to bude OSTUDA! Neokřikujte své děti, neštelujte je do pozic, naopak, nechte je vyniknout v jejich přirozenosti. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé živé holky, mám také velkou trpělivost a na ten správný moment si velmi ráda počkám.  


Tip: často se ptáte na vhodné oblečení:

  • Pravdou je, že oblečení hraje velice důležitou roli v tom, jak výsledná fotka bude vypadat. Na druhou stranu, lifestylové focení je o přirozenosti. O tom, abyste se cítili dobře a sami sebou. Není proto nutné si brát něco, v čem se necítíte dobře jen proto, že to vypadá pěkně na fotografiích.
  • Ale vím, že maminky často přemýšlí hlavně nad tím, jak obléknou svoje děti, a samy na sebe trochu zapomínají. Prosím, nedělejte to. Realita je taková, že diváky většinou na fotkách zaujme nejdříve žena a potom všichni ostatní. Proto doporučuji, ať maminka sladí rodinu podle sebe.
  • Když budete následně kombinovat oblečení pro zbytek rodiny, doporučuji vyvarovat se křiklavých barev či nápisů. Určitě stojí za to, aby celá rodina byla sladěna do stejného stylu či barevné palety. Není nutné, aby všichni byli oblečeni v jedné barvě, ale aby se k sobě oblečení hodilo. Je hezké vybrat dvě hlavní barvy a pak neutrální tóny, které šatník doplní. A co když máte starší děti, které si do oblékání nenechají příliš mluvit? Respektujte to. Nenuťte je za každou cenu nosit něco, co nemají rádi. Je lepší mít na focení spokojené děti, i když s vámi nebudou tolik ladit. A to samé platí, když budete ladit oblečení partnera. Pokud nevíte, zvolte neutrálnější barvy v přírodních tónech, tím určitě nic nezkazíte.
  • P.S. pokud jste dočetli až sem a nevíte co na sebe... džíny a bílé tričko(košile) nikdy nic nezkazí... důležité je se cítit dobře a užít si focení, nestresujte se zbytečně výběrem oblečení.

Vyvarujte se :) neonovým, svítivým a výrazným žářivým odstínům barev. Nápis na oblečení. Výrazné obrázky. Kšiltovka či sluneční brýle. Níže najdete ukázky na outfit :)